www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Правила за Българи


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Правила за Българи, ДОБАВЯЙТЕ ОЩЕ!
Хунор
Публикувано на: 20.2.2006, 10:10
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



1.Не плащайте данъци.
2.Не вярвайте на медийте, всичко което казват е за пропаганда на колониалното правителство.
3.Не вярвайте на правителството, там няма хора като вас.
4.Не си купувайте храна от глобалистки вериги за бързо хранене.
5.Сприятелявайте се с Българи. Знайте, че ако не се държим заедно, ще ни избият.
6.Правете реклама на национализма.
7.Четете книгите на Елтимир, ТАМ Е ИСТИНАТА.

За сега седем! можете да добавяте smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
Хунор
Публикувано на: 20.2.2006, 11:31
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



8. Като сте на улицата, бъдете винаги на щрек. Ако сте жена избягвайте да се движите сама по тъмно или си вземете оръжие!
Това върши идеална работа, и е евтино.
User posted image


http://www.oragie.com/sprei.htm


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
Черна†а роза
  Публикувано на: 20.2.2006, 12:19
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 134
Участник # 152
Дата на регистрация: 20-October 05



Първото правило е безкрайно необмислено и неадекватно. Как може един гражданин на тази "държава" да претендира, ако не си плаща данъците ?! Всички трябва да изпълнят задълженията си и да не спират да търсят отговорност от управляващите. Другото си е чиста проба - анархия... Това ли всъщност се опитваш да проповядваш ?!


--------------------
"? ???????, ?? ?????? - ? ?? ?? ???????, ????????? ????? ????? ??????? ?? ??????; ? ?????? ?? ?????????, ??? ???? ???????? ??? ? ???????? ????? ?? ??? ????? ?????!"
PMEmail PosterMSN
Top
Севар
Публикувано на: 20.2.2006, 12:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Когато почнат да ни управляват истински българи, тогава ще плащам данъци с удоволствие. Логиката е елементарна - не ни управляват българи, следователно не живеем в България, а в нещо друго. Закона е равен за всички нали и всички са с равни права. Нали това са основните принципи в републиката? Щом като самите тези, които създават законите получиха право да не ги спазват, значи и ние имаме право да не ги спазваме. И щом оцеляването ни е поставено на карта, значи не само имаме право, но и сме длъжни да го направим. Уморихме се да повтаряме, че това не е България, а едно колониално управление, което цели ликвидиране и претапяне на българския етнос. Защо трябва да го спонсорираме? Колкото по-скоро падне това управление, толкова по-добре за нас. Като си плащаме, само допълнително увеличаваме агонията. Като почнат масови случаи на граждански неподчинения, тогава може да се каже, че народа вече взима нещата в свои ръце.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 20.2.2006, 12:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Когато властта открито се подиграва с нас. Когато така наречената власт упорито отказва да ни признае всякакви граждански, политически и човешки права. Когато властта нагло и цинично отказва дори правото ни на живот - тогава как може същата тази престъпна власт да иска ние да изпълняваме съвестно своите задължения към нея?
Когато Васил Левски не е признавал турската власт, той не е бил анархист. Когато Христо Ботев е тръгнал да се сражава с турската власт, той не е бил терорист. Ние водим борба за национално освобождение и тази борба не може да включва признаване на колониалната българоубийствена власт. Иначе защо ще водим борба?


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 20.2.2006, 13:16
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Тази държава, чийто държавни служители цинично ми заявяват, че ще ме умъртвят и никой няма да гъкне не може да иска да я призная. Тази държава, която съсипа целия ми живот и сега иска да ме умъртви единствено заради моите знания и убеждения не може да иска от мен да имам уважение към нея. Тази държава, в която няма никаква справедливост, в която не се спазват никави граждански и човешки закони - тази държава няма право на съществуване. На същото мнение е така нареченият президент Първанов, който след подобни упреци мълчи. На същото мнение са държавните институции, които отказват да отговорят на обвиненията. Как тогава можем да искаме от бедния народ да спазва някакви си закони, щом онези, които би следвало да ни дават пример в тяхното спазване, те самите не ги спазват. И го правят демонстративно.
"Не им вярвай, не се страхувай, бори се!" - това е заветът на великия Илия Минев. И този завет е валиден до днес.


--------------------
PM
Top
Хунор
Публикувано на: 20.2.2006, 19:34
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



Мисля, че така е по добре .
1. Не плащайте данъци, не забравяйте, че те отиват за издръжка на паразитите, който ви ограбват.


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
Иван
Публикувано на: 20.2.2006, 22:04
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



- Когато сте в държавно учреждение гледайте служителите в очите и не ги молете, а изисквайте от тях, опонирайте и им противоречете. Естествено, когато говорят глупости, а това е през повечето време.
- Показвайте пред всички присъстващи глупостта на системата. Така вие постигате две неща - повдигате бойния дух на присъстващите с личното си непреклонно поведение и показвате на служителите, че работат за тъпа кауза против нас и против себе.
- Никой не знае кой сте и какво знаете, нито какво можете. В администрацията има големи отворковци, които са също толкова страхливи. Аз наскоро овиквах един майор от КАТ пред отдела му и той само мънкаще. Разбивах му детската психика, като му сочех колко са безполезни законите, на които се кланят.
- Демонстрирайте огромната разлика между вашия интелект и овчия мозък срещу вас. Нека това не е надменност, а изтласкване на тъпотията от света ни.
PM
Top
Николай
Публикувано на: 20.2.2006, 23:04
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 7
Участник # 252
Дата на регистрация: 14-February 06



1-во правило за Българи:
Аз съм Българин и ще умра преди България!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 21.2.2006, 10:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Николай @ Feb 20 2006, 11:04 PM)
1-во правило за Българи:
Аз съм Българин и ще умра преди България!

Не така бе Кольо.
Ами като се умре - какъв е смисъла после.
Добре е да не се страхуваш от смърта, но готовноста да се умре не е добро!

По добре да е така:
Аз съм Българин и ще умра след враговете на България!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 21.2.2006, 10:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ще ми позволите ли да го кажа по друг начин?
България я е имело много преди нас и трябва да я има далеч след нас. Ние не сме вечни, но трябва да живеем така, че България да бъде вечна.


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 21.2.2006, 11:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Цитатите за родолюбието в новия брой на "Съпротива" са много ценни. Препоръчвам на всеки да ги види.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Николай
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 7
Участник # 252
Дата на регистрация: 14-February 06



Не така бе,Гьоре!
Родината е над всичко. И трябва да сместим личните си мераци и амбиции по-долу в йерархията...
Ако някой живее със страх от смъртта се е родил мъртъв. Негов проблем...
Пък ако се наложи да се умре в бой за Майка България е висша чест!
Ти би ли преживял загробването на България?

Виж за "след враговете" си прав.
PM
Top
Admin
Quote Post


Участник
***

Група: Админ
Съобщения: 193
Участник # 1
Дата на регистрация: 30-June 05



По-добре е да умреш за България отколкото да живееш единствено за себе си.
PMEmail Poster
Top
Хунор
Публикувано на: 23.2.2006, 18:12
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



България одавна е загробена, ние сме безгласни роби. Не мисля, че Българи трябва да умират, все пак точно това е целта на враговете ни. Родината без нас няма да се казва България!


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020